TC baata - Par mums

baataFonsAug18

aktuali

Rudens jaunumi Jaunās rudens/ziemas kolekcijas jau pieejamas BAATA veikalos. Izvēlies sev aktuālās sezonas modes...
Jauns apavu veikals Alianse Apavu veikalā Alianse Jūs atradīsiet augstas kvalitātes modernus apavus ikdienai un svētkiem, kas...
Laipni gaidīti tirdziņā Katru sestdienu BAATA 1.stāvā ir atvērts pašmāju pārtikas tirdziņš. ...
Rudens nāk ar krāsām Veikala ESTATE rudens kolekcijas jaunumi Jūs sasildīs. Kleitas, vestes, džemperi, svārki, blūzes...
Ponijs jaunā vietā Mīļie klienti, bērnu apģērbu veikals Ponijs gaida Jūs jaunās telpās Baata 1. stāvā. Laipni...
Jauns apavu veikals Veikalā Aleksandra jums vienmēr palīdzēs piemeklēt kvalitatīvus, stilīgus un ērtus apavus...

akcijas

Karstā trešdiena Izmanto veikala MEGO „Karstā Trešdiena” akcijas preču piedāvājumu trešdienās. Līdz 50%...
Brīvdienu tirgus Apmeklē veikala Mego "Brīvdienu tirgu" no piektdienas līdz pirmdienai. Brīvdienas sākas jau...

Par mums

BAATA ir moderns pilsētas tirdzniecības centrs Liepājā - ar kopējo platību 8000m2. Tirdzniecības centra nosaukums cēlies no avota Bāta, kas atrodas Vaiņodes pagastā un tā dizainā izmantoti tradicionāli latviskā stila elementi - grīdu klāj Kurzemes tautiskie raksti, kas veidoti no dažādu krāsu flīzēm, interesants un oriģināls ir centra apgaismojums. Arhitektūras un interjera dizaina autors ir arhitektūras birojs "8 A.M.". BAATA būvniecība tika uzsākta 2007.gada nogalē, atvērts 2009.gada 30.aprīlī.

 

Pašlaik BAATĀ ir vairāk kā 30 tirdzniecības vietas - veikali, pakalpojumi sniedzēji un restorāns Olive. Plašu pārtikas preču klāstu nodrošina veikals Mego.

 

Centra priekšrocība ir atrašanās vieta – blakus ir izeja uz pludmali, tramvaja līnija, maģistrālā Klaipēdas iela, kas pāriet Klaipēdas šosejā. BAATA apmeklētājiem tiek nodrošināts bezmaksas WiFi, plaša autostāvvieta un riteņu novietnes. Pieejams Post24 pasta sūtījumu un saņemšanas termināls.

 

BAATA realizē plašu kultūras un atpūtas pasākumu kopumu dažādām iedzīvotāju grupām, 9 darbības gadu laikā centrs ir kļuvis par vienu no liepājnieku iecienītākajām brīvā laika pavadīšanas vietām.